top of page
 • Özel tasarımlı çiçek aranjmanları yapabiliyor musunuz?
  Bizimle çalışmaya başladıktan sonra standart aranjmanlarımızın bile ne kadar özel olduğunu anlayacaksınız. Özel bir talebiniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin. Size özel bir çiçek aranjmanı hazırlamaktan mutluluk duyarız.
 • Çiçeklerim ne kadar süre taze kalır?
  Çiçeklerimiz taze ve kaliteli bir şekilde teslim edilir. Genelde çiçekleriniz teslim tarihinden itibaren 7-10 gün taze kalabilir. Ayrıca saksı çiçeklerimiz için size ulaştıracağımız bakım talimatlarını takip ederek çiçeklerinizin ömrünü uzatabilirsiniz.
 • Çiçeklerimi nasıl sipariş verebilirim?
  Sipariş vermek oldukça kolay! Ana sayfamızdaki "Çiçek Siparişi Ver" seçeneğine tıklayarak istediğiniz çiçeği seçebilir ve siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Sepetinizi gözden geçirip ödemenizi tamamladıktan sonra, çiçekleriniz hazırlanacak ve belirttiğiniz adrese teslim edilecektir.
 • İade politikanız nedir?
  Müşteri memnuniyeti bizim için önceliktir. Eğer aldığınız üründen memnun kalmazsanız, teslimat tarihinden itibaren 2 gün içinde iade talebinde bulunabilirsiniz.
 • Teslimat süreleri nedir?
  Nazilli içerisine olan siparişleriniz 1-2 saat içerisinde teslim edilmektedir. Şehir dışı olan siparişlerinizin teslimini, sipariş alındıktan sonraki 1-2 iş günü içinde adreslerine ulaştırmaktayız.. Ancak acil bir teslimat isteğiniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin. Mümkünse, teslimat tarihini ve saatini belirttiğinizden emin olun.
bottom of page